actueel

Het actuele nieuws van de Ondernemersvereniging Epe

Het het jaarlijkse Kapellenfestival wordt op zaterdag 16 september a.s. gehouden. Tijdens de 16e editie geven 6 kapellen hun concert in het centrum van Epe. Original Liemers Musikanten uit Zevenar treden op nabij Jumbo, Langenberger Muzikanten uit Bathmen op het Marktplein, Blaaskapel De koetsen Bloazers uit Leek in de buurt van ´t Snoepie/Huijssoon, Die Hatemer Musikanten uit Hattem bij Scapina, Loarns Plezeer uit Laren bij de Grote Kerk en Eper Bloaskapel EBK op het Horecaplein. De kapellen hebben op verschillende tijden pauze zodat belangstellenden meerdere kapellen kunnen beluisteren. De optredens zijn van 14.00 tot 16.00 uur. 

Zaterdag 16 september a.s. om 10.00 uur wordt na het raadplegen van de actuele weersverwachting definitief bepaald of het festival doorgaat.