Agenda

Bekijk ons complete programma.

Vrijdag 27 oktober a.s. is het in Epe van 19.00 uur - 21.00 uur Halloween. De 5e keer alweer dus een lustrum!  Met dit jaar een uitbreiding: de "Happy Zone"; te vinden op de Markt en is bedoeld voor kinderen die griezels op het dorp te eng/spannend vinden. In het grootste deel van het dorp kan er worden gegriezeld...kinderen kunnen spannende griezelspelen doen. Hiervoor kunnen ze in de "Griezelzone" gratis een scorekaart ophalen en bij 1 van de 12(!) in Halloweenstijl aangeklede posten een opdracht uitvoeren. De gebruikte kaart kan bij 't Snoepie worden ingewisseld voor een leuke traktatie. De 'Griezelzone' loopt over de Hoofdstraat (van Wibra tot Marcel Commandeur) en door de Veluwepoort (van Jumbo tot Cornelis). Naast de posten zijn er ook etalages die mooi versierd zijn. De mooiste posten en etalages kunnen een leuke prijs tegemoet zien! Voor meer info: www.HallloweeninEpe.nl.