Agenda

Bekijk ons complete programma.

Sinterklaasvoorstelling: Clown Flapipo en de kamerheer van de Sint

Zaterdag 2 december om 13:00 uur in het Gemeentehuis voor kinderen.

Clown Flapipo is een traditionele echte Clown. Rood haar, een rode neus, een bontgekleurd pak en flapschoenen. Een Clown zoals uit een kinderboekje. Dat is de doldwaze, prettig gestoorde clown “Flapipo”. De Sint heeft dit jaar zijn kamerheer meegestuurd met de clown om te zien of alles naar wens verloopt. Hij moet dus zijn bovenste best doen, anders zal de Sint dit jaar niet op bezoek komen. Maar een clown blijft een clown dus, als dat maar goed gaat! De Hoofdingang van het Gemeentehuis aan de voorzijde van het Marktplein gaat om 12:30 uur open. De voorstelling duurt ongeveer een uurtje en na de voorstelling komt Sinterklaas ook nog even op bezoek!