actueel

Het actuele nieuws van de Ondernemersvereniging Epe

Zaterdag 30 maart: deze dag staat de catwalk bij de Grote Kerk weer klaar en zullen de nieuwste voorjaars/zomermode 2019 worden geshowd. De deelnemende winkels zijn: Miller & Monroe, Kuijt Mode, Hunkemöller, Juwelier Huijssoon, Yoi Fashion, Jasmijn Tassen, Lies, Fokke Fennema Sieraden, Haarstudio Top Chic, Pour Vous, Fleur Inn, Hullegie Sisters in Lingerie, 2Frezh Kidswear, WhatsNew, Moon, Ami Kappers en Karssen. Brasserie Bij Ons verzorgt de catering voor de modellen en Mode en Co showen kleding die bij deze kledingbank is ingeleverd. 

Zondag 31 maart: de eerste koopzondag van dit jaar. Ook in het teken van mode. De winkels zijn open van 13.00 - 17.00 uur. (Supermarkten zoals ieder week van 12.00 - 18.00 uur). De rode loper wordt deze dag voor u uitgelegd; we gaan er iets speciaals van maken!