actueel

Het actuele nieuws van de Ondernemersvereniging Epe

Over een paar weekjes komt de Sint in Epe. Op zaterdag 23 november wordt hij samen met ruim honderd Pieten, vanaf 13.30 uur in het centrum van Epe verwacht. Het wordt weer een gezellige middag, er is o.a. muziek, en er rijdt een treintje met kleine Pietjes.

Zondag 24 november is het de laatste zondag van de maand en dat betekent koopzondag! Deze koopzondag staat in het teken van Sinterklaas. Er zullen ook deze dag zwarte Pieten in het centrum te vinden zijn. De Pipeband zorgt voor muziek en ook vandaag rijdt er een treintje door het dorp! Kinderen kunnen vanaf verschillende halteplaatsen in- en uitstappen en een ritje maken onder begeleiding van twee Pieten.

De zaterdag voor Sinterklaas, 30 november a.s. is het Sintkoopdag. Ook deze dag worden er activiteiten georganiseerd en is er een hoop gezelligheid in het centrum van Epe!