actueel

Het actuele nieuws van de Ondernemersvereniging Epe

In vervolg op het bericht hieronder, hierbij het bericht dat besloten is de kleedjesmarkt op vrijdag 7 augustus niet door te laten gaan. De OVE vindt het gezien de flink oplopende temaperatuur in de loop van de dag, niet verstandig deze te laten plaatsvinden. Iedereen die een kleedje heeft gekocht, kan 7 augustus om 14.00 uur zijn/haar geld terugkrijgen bij 't Snoepie (dus op dezelfe plek waar kleedje gekocht is) of ervoor kiezen volgende week mee te doen. 

-------

Het zijn warme dagen! De ondernemersvereniging Epe houdt de weersomstandigheden goed in de gaten. Vooralsog gaat de kleedjesmarkt wel door. Deelnemers dienen zelf voor schaduw en voldoende drinken te zorgen.

Draaimolen, eendje vissen etc. zullen vanwege het warme weer niet aanwezig zijn. 

Vandaag en morgenochtend wordt in de gaten gehouden of het inderdaad verantwoord is de kleedjesmarkt te laten plaatsvinden.