Agenda

Bekijk ons complete programma.

Het het jaarlijkse Kapellenfestival wordt op zaterdag 15 september a.s. gehouden. Tijdens de 17e editie geven 6 kapellen hun concert in het centrum van Epe. Original Liemers Musikanten uit Zevenaar treden op nabij Jumbo, Blaaskapel Larenka uit Laren bij de Dekamarkt, Toutenburgher Muzikanten uit Vollenhove bij de Grote Kerk, Blaaskapel De Koetsebloazers uit Leek in de buurt van 't Snoepie/Huijssoon, Die Hatemer Musikanten uit Hattem bij Scapino en Eper Bloaskapel EBK op het Horecaplein. De kapellen hebben op verschillende tijden pauze zodat belangstellenden meerdere kapellen kunnen beluisteren. De optredens zijn van 14.00 tot 16.00 uur. 

Zaterdag 15 september a.s. om 10.00 uur wordt na het raadplegen van de actuele weersverwachting definitief bepaald of het festival doorgaat.